Metrics: vælg dine links med omhu

 Du får rig mulighed for at vælge links ud fra præcis de metrics du vægter højest

KONKRETE EKSEMPLER PÅ SIDER OG METRICS

✅ Alle domæner har unik dansk IP

IDKATTLDSSLIPDRDARDARALDER
1Sport.dkJaUnik38151622,116,1892015
2Rejser.dkJaUnik39151920,457,7442004
3Musik.dkNejUnik4518117,377,4592014
4Tech.dkNejUnik36142651,382,3581997
5Sundhed.dkNejUnik34152539,946,5312007
6Mad.dkJaUnik42225511,418,3362000
7Nyheder.dkJaUnik32203554,112,1782001
8B2B.dkJaUnik4420412,318,5362016

Som noget helt nyt i Danmark giver vi dig som linkbuilder mulighed for at vælge dine links ud fra metrics.

Det betyder at du først kan tjekke følgende metrics inden du køber linket:

✅ Domænets alder

✅ SSL (Med eller uden HTTPS)

✅ Kategori/topical

✅ DR (DomainRating Ahrefs)

✅ DA (Moz)

✅ RD (Antal domæner der linker til siden)

✅ AR (Ahrefs rating)

Der er manuel godkendelse for at få adgang til denne service.

Vi godkender dagligt – kontakt os via formularen her.

Det er gratis at blive optaget og du vil herefter modtage login til et lukket område, hvor du kan købe links ud fra metrics.

Alle links man køber kommer sammen med en 500 ords artikler omkring søgeordet.

Links udgives ud fra dit ønske med dato og interval.

ANMOD OM OPTAGELSE

11 + 13 =